З 1 листопада рибалити на зимувальних ямах заборонено

З метою охорони водних біоресурсів та згідно наказу Запоріжжярибоохорони № 97 від 15.10.2015р. з 1 листопада вступає в силу осінньо-зимова заборона на лов риби та інших водних біоресурсів на зимувальних ямах на Запорізькому, Каховському водосховищах та у водоймах спеціальних товарних рибних господарств в межах Запорізької області.

 

Згідно іхтіологічних досліджень цоього року внесено деякі зміни до переліку зимувальних ям. Так, на Каховському водосховищі додано ділянку в районі затопленної опори мосту поблизу міста Кам’янка-Дніпровська, а також уточнено межу зимувальної ями на Запорізькому водосховищі в районі р. Вільнянка.

Зимувальні ями — це місця масових скупчень риби в поглибленнях дна річок, озер в зимовий період. Зазвичай на ямах зосереджується риба одного виду, що забезпечує найкращі умови зимівлі. У проточних водоймах зимувальні ями знаходяться в найбільш глибоких місцях з уповільненою течією. Масові скупчення в зимувальних ямах властиві, як правило, майже всім річковим рибам. Саме тому щорічно на водоймах вводиться заборона на любительський та промисловий лов риби та раків на зимувальних ямах.

Заборона триватиме до весняно-літнього нерестового періоду 2016 року.
З повним переліком зимувальних ям, на яких заборонено лов риби та інших водних біоресурсів, ви можете ознайомитися в тут.

Картосхеми зимувальних ям:

Каховське водосховище ч.1

<a target="_blank" rel="nofollow" href="http://anglers.zp click here to read.ua/goto/https://dl.dropboxusercontent.com/u/106360999/Kahovka%20part%20-2.jpg» onclick=»__gaTracker(‘send’, ‘event’, ‘outbound-article’, ‘https://dl.dropboxusercontent.com/u/106360999/Kahovka%20part%20-2.jpg’, ‘Каховське водосховище ч.2’);»>Каховське водосховище ч.2

Запорізьке водосховище

 

Приказ и перечень 2015

Добавить комментарий