Браконьера засудили на 1 год!

Браконьера засудили на 1 год!

25.03.2017 інспекторами #Рибоохороннийпатруль Київщини під час рейду на Канівському водосховищі був затриманий гр. Б, який в порушення п.3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства» за допомогою човна та забороненого знаряддя — сітки з жилки, незаконно виловив рибу: плітка — 21 шт, карась — 11 шт, лящ — 16 шт, окунь — 3 шт, верховод — 8 шт, чим завдав збитків рибному господарству і України на суму 4879 грн.
На місце події була викликана слідчо-оперативна група національної поліції, за участю рибоохоронних патрульних складено протокол огляду місця події, матеріали внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.249 (незаконне заняття рибним промислом) КК України.
У подальшому, вироком Канівського міськрайонного суду Черкаської області гр. Б визнано винним у скоєні кримінального правопорушення та за незаконне заняття рибним промислом засуджено до 1 року позбавлення волі з подальшим звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном на 1 рік та виконанням обов’язків, передбачених ч.1 ст. 76 КК України!
Сподіваємося на подальші, не менш правосудні та справедливі рішення суду щодо виявлених порушень в сфері охорони водних біоресурсів!
Браконєри, начувайтесь!!!

Добавить комментарий