Нерестовый запрет, он для всех или нет?

Обсуждение юридических вопросов, связанных с рыбалкой.
синоптик
Абориген
ФИО: Николай
Тел: 0977358773
Благодарил (а): 135 раз

Нерестовый запрет, он для всех или нет?

Сообщение синоптик » 19 апр 2012, 15:34

Як вчитель я повинен на своїх уроках сіяти добре, розумне, вічне, а також виховувати любов до своєї Батьківщини. Вчити поважати закони - як конституційні, так і моральні...
Сьогодні виникла слідуюча ситуація: на шкільне подвір'я заїхала автівка з якої всім пропонували купити свіжої рибки. Я підійшов поцікавитись, і з продавщицею виник наступний діалог:
- А звідки риба?
- З Дніпра - здивувалась жіночка, подивившись на мене як на останнього дурня.
- А чи знаєте ви, шановна, що зараз триває нерестова заборона на вилов? - спокійно спитав я - Будь який вилов риби зараз є браконьєрством, а це злочин.
- Так ми ж її не ловимо! Ми купляєм і перепродуєм!
- Так і купівля риби в браконьєрів з метою власного збагачення теж злочин. І торгівля без необхідних документів і дозволів, без висновку СЕС - теж злочин.
- Всі заробляють як можуть!
- Чи усвідомлюєте ви, що я як законопослушний громадянин своєї країни, можу зараз записати номери вашого автомобіля, викликати міліцію врешті-решт.
З авто вискочив її чоловік, і діалог переріс в його монолог зі звинувачуванні мене в усіх гріхах, погрозами і лайкою в мою сторону, після чого "продавці" швидко позастрибували в машину і хутко зникли в невідомому напрямку.
Ну, думаю, хоч одних змусив задуматись над ганебним вчинком, викликав сором в їхніх душах. Але через 15 хвилин виявилось, що від'їхали вони метрів на 200 і продовжували торгувати...
Цікаво, як довго в нашій поки що квітучій країні буде діятись такий безлад?! Всі ж розуміють, що треба щось змінювати, а з себе не починають, чекаюь поки за них зроблять "дяді". А "дядям" поки що на все начхати, окрім власної, хай і тимчасової вигоди...

ZPBOY
Постоялец
ФИО: Виталий
Тел: 0990800034

Re: Нерестовый запрет, он для всех или нет?

Сообщение ZPBOY » 19 апр 2012, 22:40

Дак а куда звонить?, если милиция, то участковый каждый день с них дань собирает....

Люблю Рыбалку...

Mike
Абориген
ФИО: Михаил Юрьевич
Тел: 7777777
Благодарил (а): 136 раз

Сообщение Mike » 20 апр 2012, 07:15

Нерестовый запрет, он для всех или нет? Как говорил Паниковский - Поезжайте на Таволжан и спросите :)

Sidor
Шаман форума
ФИО: Сидоров Андрей Леонидович
Благодарил (а): 621 раз

Сообщение Sidor » 20 апр 2012, 08:23

А еще он говорил: "....вы видели как инспектор идет на браконьера, этой же опера(ударение на первой букве)!!!!"

meveric
Постоялец
ФИО: Юра
Тел: 0667727605-основной, киевстар- пока не доступен.
Благодарил (а): 8 раз

Сообщение meveric » 21 апр 2012, 23:03

Mike писал(а):Нерестовый запрет, он для всех или нет? Как говорил Паниковский - Поезжайте на Таволжан и спросите :)

Запрет для законопослушных граждан.
Был сегодня на острове возле" МЕРИДИАНА", через лес прошел к Жбурьевке, а там лодок :shock: . Летом лодок меньше однозначно. Все проезжают к морю. За пол часа насчитал 11 лодок, 2 из них проехали обратно, и я знаю что на выходе в море стоит пост рыбинспекции, но никого не задерживает.

Каждому своё.

Вернуться в «Юридический раздел»